آموزش


اموزش کاشت ناخن


انواع طرح ناخن ۲۰۲۱ + جدیدترین طراحی ناخن سال ۱۴۰۰

انواع طرح ناخن ۲۰۲۱ + جدیدترین طراحی ناخن سال ۱۴۰۰

لاک زدن و طراحی ناخن هیچوقت قدیمی و خسته کننده نمی شود. زیرا هر سال انواع رنگ ها و طرح های جذاب و زیبا ترند می شوند و دختران جوان و حتی خانم های مسن را به خود جذب می کنند. انواع طرح ناخن ساده، شاین، فرنچ ناخن، و بسیاری مدل های دیگر وجود دارد که می توانید با لاک ها و رنگ های مختلف ترکیب کنید و ناخن های بسیار زیبایی را برای خود طراحی کنید. انواع طرح ناخن ۲۰۲۱ را می توانید در ادامه ببینید.

یادگیری کاشت ناخن رایگان از صفر تا صد با 20 نکته

یادگیری کاشت ناخن رایگان از صفر تا صد با 20 نکته

یکی از کارهای پرطرفدار مربوط به زیبایی کاشت ناخن است. اگر شما از آن دسته افرادی هستید که ناخن های ضعیف، شکننده و یا بدشکل دارید کاشت ناخن به شما کمک زیادی خواهد کرد. با توجه به تقاضای زیاد برای انجام کاشت ناخن، شاید شماهم به دنبال یادگیری این شغل پردرآمد باشید، در این مقاله هر آنچه که باید درباره کاشت ناخن، ابزار و موفقیت در آن بدانید را شرح داده ایم.

وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن در منزل

وسایل مورد نیاز برای کاشت ناخن در منزل

دست‌های زیبا داشتن یکی از نشانه‌های آراستگی است و مکمل این زیبایی، داشتن ناخن‌های خوش‌فرم، محکم و زیبا می باشد. بعضی از خانم‌ها به دلایلی چون بد رنگ بودن صدف ناخن، ایجاد تغییر و تنوع یا به دلیل ضعیف و شکننده بودن جنس ناخنشان تصمیم به انجام کاشت می‌گیرند تا از این طریق ناخن‌های خود را زیبا کنند. با توجه به شیوع بیماری‌های همه گیر مانند کرونا و اینکه امکان حضور در فضاهای عمومی مانند آرایشگاه کمتر وجود دارد؛ بهتر است با انواع روش و مدل‌های کاشت  و ترمیم ناخن در منزل آشنا شوید.روش های کاشت ناخن در منزل بدون وسیله و یا به نوعی با کمترین میزان وسیله را می توانید با مرور انواع ویدئوهای آموزشی به طور دقیق تر نیز یاد بگیرید.

آموزش مانیکور روسی (تصویری)

آموزش مانیکور روسی (تصویری)

مانیکور روسی یکی از روش های زیباسازی و مراقبت از دست ها و ناخن هاست که به تخصص ویژه ای نیاز دارد. به طور کلی،‌ مانیکور برای خانم ها از اهمیت بسیاری برخوردار است. این روش برای مرتب کردن و فرم دادن به ناخن، از بین بردن پوست های اضافی اطراف ناخن، تمیز کردن و برداشتن کوتیکول های اضافی و صاف و مرتب کردن سطح ناخن انجام می شود. به همین دلیل هم قبل از کاشت و هم قبل از طراحی ناخن برای زیبایی بیشتر کار انجام می شود. برخی نیز ترجیح می دهند بعد از مانیکور از لاک یا برق ناخن استفاده نکنند و ناخن های طبیعی داشته باشند. به طور کلی مانیکور به دو صورت خیس و خشک انجام می شود.

آموزش کار با گلوس ریمور

آموزش کار با گلوس ریمور

پینه در اثر تجمع پوست سخت و مرده بر روی ناحیه ای که تحت فشار بوده و یا روی برجستگی استخوانی ایجاد می شود. پینه روی پا اغلب به دلیل اصطکاک و فشار ناشی از کفش و همچنین عادت های غیر طبیعی راه رفتن یا فعالیت های تکراری مانند ورزش ایجاد می شود. پینه ها معمولا در قسمت های کف پا، انگشتان پا و کف دست به وجود می آیند. پینه های پا در بعضی مواقع می توانند بسیار آزار دهنده باشند. برای از بین بردن پینه های پا راه و روش های متعددی وجود دارد، اما ممکن است همه ی آن ها باعث بهبود پینه های پا نشوند و فقط بعضی از آن ها کار آمد باشند. یکی از روش های از بین بردن پینه پا استفاده از کلوس ریموور می باشد. معمولا برای از بین بردن پینه های بسیار سخت و نسبتا قدیمی از کلوس ریموور که نوعی پینه بردار قوی می باشد، استفاده می کنند.

درباره‌ی نویسنده
فروشگاه 1nailبا حدود 10سال سابقه  واردات و فروش مواد و ابزار کاشت ناخن افتخار دارد با راه اندازی سایت خود در جهت  بهبود خدمات رسانی به شما دوستان تلاش کند.هدف ما انتخاب آسان, مقایسه، انتخاب درست و خرید امن برای شما دوستان است .تمام محصولات در سایت با ضمانت و قابل برگشت است
اطلاعات بیش‌تر
دسته‌بندی
موردی وجود ندارد.
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...
بایگانی نوشته‌ها