لیکویید کیستون Keystone/R1c1

لیکوید 1لیتری کیستون اصلی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
38%
950,000
595,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

به طور کلی لیکوییدها به دو دسته EMA,MMA طبقه بندی می شوند، که تنها لیکویید EMA در انواع کاشت ناخن کاربرد دارد. لیکویید EMA به طور اختصاصی برای صنعت زیبایی تولید شده است و در کاشت ناخن کاربرد قابل توجهی دارد. این لیکویید دارای اتیل متا اکریلیت است که با بافت ناخن سازگار است.

لیکویید کیستون مایع است  با آکریلیک ( پودر )  بوی کمی دارد و نسبت به مواد مشابه  و چندان زننده و تندی نیست وکاملا سازگار با انواع پودرهای رنگی مات وبراق میباشد.دارای رنگ بنفش ملایم بوده که از زردی آکریلیک جلوگیری می کند. .تولید شده از اتیل متا اکریلیت 100 درصد بوده و پیوندهای تقاطعی منومری آنها باعث استحکام این مواد شده است.این فرمولاسیون به منظور اطمینان از کاربری فوق العاده مواد طراحی شده است با این ویژگی که این مواد به خودی خود صاف می شوندو نیاز بسیار کمی به سوهان دارند. همچنین لیکوئید کیستون حاوی مواد مقاوم در برابر اشعه uv به منظور جلوگیری از زرد شدگی مواد و همچنین حاوی مواد پلاستیکی به منظور افزایش انعطاف و سختی مواد می باشد.

کاربرد لیکویید ناخن در کاشت چیست؟

به طور کلی به محلولی که برای کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرد لیکویید ناخن گفته می شود. پودر کاشت ناخن در لیکویید ناخن حل می شود و باعث به وجود آمدن ماده مصنوعی ناخن می شود، با گذاشتن آن روی ناخن کاشت ناخن انجام می گیرد. لیکوییدها در برندها و مدل های مختلف تولید می شوند که هریک از آن ها دارای تفاوت های اندک با یکدیگر هستند. در ادامه به معرفی این محلول که در کاشت ناخن کاربرد دارد خواهیم پرداخت.

انواع لیکویید و کاربرد آن در کاشت ناخن

به طور کلی لیکوییدها به دو دسته EMA,MMA طبقه بندی می شوند، که تنها لیکویید EMA در انواع کاشت ناخن کاربرد دارد. لیکویید EMA به طور اختصاصی برای صنعت زیبایی تولید شده است و در کاشت ناخن کاربرد قابل توجهی دارد. این لیکویید دارای اتیل متا اکریلیت است که با بافت ناخن سازگار است.

این لیکوییدها بنفش رنگ هستند و دارای تناژ یاسی هستند و در صورت استفاده از آن با گذشت زمان ناخن کاشت شده تغییر رنگ ندهد و زرد نشود. این محلول دارای بوی نسبتا تند و زیاد است که کاملا طبیعی است و بیانگر خرابی آن نیست.

لیکویید چرب

این لیکوییدها دیر خشک می شوند به این معنا که برای فرم دهی مواد در کاشت ناخن با استفاده از آن زمان کافی در اختیار خواهید داشت. اغلب این لیکوییدها توسط هنرجویان و افراد تازه کار برای آموزش کاشت ناخن مورد استفاده قرار می گیرند، زیرا برای کار با مواد زمان بیشتری خواهند داشت.

لیکویید با سرعت خشک متوسط

سرعت خشک شدن این لیکوییدها متوسط است بدین معنا که نه آنقدر زود خشک می شوند که برای شکل دهی مواد فرصت کافی نداشته باشید و نه آن گونه هستند که به دلیل سرعت پایین خشک شدن سرعت کار را نیز پایین آورند.

لیکویید خشک

این لیکوییدها برخلاف لیکویید چرب زود خشک می شوند و برای فرم دهی مواد زمان زیادی نخواهید داشت. استفاده از این محلول به تخصص نیاز دارد .

توصیه های مهم هنگام استفاده از لیکویید

برای کاربرد لیکویید در کاشت ناخن توصیه می شود از الیاف طبیعی استفاده شود. در صورت استفاده از قلم مو با الیاف مصنوعی پودر کاشت ناخن بین موهای مصنوعی گیر می کنند و در نهایت باعث از بین رفتن قلم مو شما خواهند شد.

استفاده از دستکش و ماسک تنفسی هنگام کار با لیکویید ضروری است. زیرا لیکویید بسیار قوی است و در صورت ورود ذرات شیمیایی معلق آن ریه شما آسیب جدی خواهد دید.

در صورتی که هنگام کار با لیکویید از دستکش استفاده نکنید و به طور مکرر با پوست شما تماس پیدا کند متوجه آسیب های جبران ناپذیر روی پوست خود خواهید شد.

نحوه استفاده از لیکویید در کاشت ناخن

همانطور که گفتیم لیکویید به طور کلی دارای رنگ بنفش یاسی است. در قانون رنگ ها نیز مکمل رنگ بنفش، زرد است از این رو هرگاه این دو رنگ با یکدیگر ترکیب شوند رنگ خاکستری تولید می شود.

Dav

چرا دیدگاه کاربران که ۲۴ دیدگاه اعلام شده دیده نمیشه؟
تا ببینیم کسایی که این محصول و استفاده کردن نطرشون چیه؟

741 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...