ایربراش شارژی پرتابل

ایربراش پرتابل حرفه ای

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
8%
2,500,000
2,300,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

​​​​ایربراش شارژی با نیروی برق که قبلا به وسیله ی آن شارژ شده بود، کار می کند و کمک فشار باد به پاشیدن رنگ ها می پردازد. روی قلم ایر براش یک مخزن رنگ وجود دارد که رنگ را داخل آن ریخته و از طریق قلم ایر براش سطوح مختلف را رنگ آمیزی میکنند.

ایر براش به ابزار رنگ آمیزی دقیقی گفته می شود که در حرفه ها و هنر هایس مختلف به خصوص آرایشگری، کاربرد دارد. در واقع ایر براش یک ابزار رنگ آمیزی بسیار ظریف و دقیق است که در مختلف استفاده می شود. ایر براش همانطور که از نامش پیداست، با کمک فشار باد کار رنگ آمیزی را انجام می دهد و اگر بخواهیم ابزاری مشابه با ایربراش مثال بزنیم باید به انواع پیستوله بادی (ابزار رنگ آمیزی ماشین و…) اشاره کنیم؛ همانطور که میدانید از پیستوله برای رنگ آمیزی های وسیع استفاده می کنند مانند نقاشی ماشین، دیوار نویسی، رنگ آمیزی درب و پنجره یا نقاشی ساختمان و بسیاری از موارد دیگر که از پیستوله برای رنگ آمیزی سطوح استفاده میکنند. ایر براش نیز ساختار و طرز کاری کاملا شبیه به پیستوله دارد با این تفاوت که بسیار دقیق تر و ظریف تر است و به همین علت در حرفه ی آرایشگری از آن استفاده می کنند. ایربراش شارژی موجود در فروشگاه فورتی تو برای سالن های آرایش بسیار مناسب است.

ایربراش شارژی با نیروی برق که قبلا به وسیله ی آن شارژ شده بود، کار می کند و کمک فشار باد به پاشیدن رنگ ها می پردازد. روی قلم ایر براش یک مخزن رنگ وجود دارد که رنگ را داخل آن ریخته و از طریق قلم ایر براش سطوح مختلف را رنگ آمیزی میکنند. از ایر براش در آرایشگاه ها برای نقاشی ناخن ها، نقاشی روی صورت و نقاشی روی بدن استفاده می شود. نکته ی مثبت استفاده از ایر براش برای نقاشی روی بدن یا صورت این است که به آسانی و با شستشوی صورت و بدن پاک می شود و دائمی نیست. البته باید توجه داشته باشید تا حتما از رنگ های آرایشی و مجاز استفاده کنید تا هم به آسانی قابل شستشو باشد و هم آسیبی به پوست شما نرساند.

شقايق حسيني

Khoob

530 روز پیش ارسال پاسخ

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...