بیس کات18میل الماalma UV Nail Base Gel

Alma UV Nail Base Gel

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
25%
300,000
225,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

 الماalma UV Nail Base Gelبیس کات ژل ناخن برای بیس کار ژلیش زده می شود و اولین لایه ای است که قبل از زدن لاک ژل مورد استفاده قرار می گیرد. بعد از زدن بیس ژل، حتما باید دست داخل دستگاه UV-LED قرار بگیرد تا خشک شود.بیس کات ناخن محلولی است به عنوان زیر ساخت و لایه اولیه پس از انجام مانیکور، روی سطح ناخن طبیعی زده می شود. از رسیدن مواد مضر ژل و لاک به صدف ناخن جلوگیری می کند و مانع از زرد شدن و لکه دار شدن ناخن می شود. بیس کات ناخن چسبندگی لازم را برای اتصال بهتر لاک ژل و لاک معمولی را به سطح ناخن فراهم می کند که باعث ماندگاری بیشتر آنها می شود.

محصولات مرتبط

نکته:

در هر مرحله که روی ناخن ها را ژل می زنید، حتما لبه آزاد ناخن را با قلم لاک ببندید تا از ترک خوردن و ورقه ای بلند شدن لاک ژل جلوگیری شود. (با کلیک بر روی لینک آبی در مطلبی جداگانه علت های ترک خوردن و کنده شدن لاک ژلیش را بخوانید و با رعایت آنها از خراب شدن ژلیش جلوگیری نمایید).

*مزایای استفاده از لاک بیس کت ناخن بیس کات  الماalma UV Nail Base Gel

1-بیس کات لاک باعث دوام و کیفیت بالا مانیکور شما می شود.

مانند روکشی دو طرفه برای ناخن ها عمل می کند که برای ماندگاری بیشتر، به صدف ناخن و لایه لاک یا لاک ژل فوقانی می چسبد و حالتی انعطاف پذیر برای کار با ناخن ها ایجاد می نماید و به این ترتیب مانع از بلند شدن و ترک خوردن لاک و لاک ژل می شود.

2-از لکه دار شدن صدف ناخن ها جلوگیری می کند.

هنگامی که لاک با رنگ های تیره روی ناخن زده می شود، می توانند باعث زرد شدن صدف ناخن شوند. بیس کات لاک به عنوان لایه ای محافظ بین صدف ناخن و لاک زده شده قرارمی گیرد و مانع از آن می شود که رنگدانه های لاک ژل و لاک با سطح ناخن برخورد داشته باشد و به آن آسیب برساند. لاک های رنگی به خصوص لاک های تیره رنگ دارای مواد شیمیایی هستند که ممکن است در برخورد با مواد سطح ناخن باعث لکه دار شدن صدف ناخن شود.

3-به صاف شدن سطح ناخن کمک می کند.

اگر ابتدا یک لایه بیس کات روی ناخن زده شود، یک سطح صاف و یکنواخت خواهید داشت. بیشتر سطح ناخن ها دارای ناهمواری هایی است که در هنگام لاک زدن مشخص بوده و ظاهری ناخوشایند ایجاد می نماید ولی استفاده از یک لایه بیس کت ناخن با ایجاد سطحی ضخیم به یکنواخت شدن صفحه ناخن برای زدن لاک کمک می کند.

4-بسیاری از لاک های بیس کات باعث تقویت ناخن می شوند.

بیس کات ناخن علاوه بر ایجاد مانیکوری ماندگار، اغلب مزایای دیگری برای صفحه ناخن دارد. برخی از بیس کات ها دارای پروتئین های تقویت کننده ناخن، ویتامین E و C می باشند و در صورت استفاده از آنها به تقویت ناخن های خود کمک می کنید.

روش زدن بیس ژل:

1-در ابتدا باید هر گونه لاکی را از روی ناخن پاک نمایید.

2-مانیکور ناخن را انجام دهید و کوتیکول های اضافی را بچینید.

3-روی ناخن را بافر نرم بکشید تا خط و خش ایجاد شود و چربی سطح ناخن از بین برود.

4-ضد قارچ بزنید و پس از خشک شدن آن، یک لایه پرایمر ژل بزنید تا چسبندگی لازم برای اتصال لاک ژل با سطح ناخن را ایجاد کند.

5-یک لایه نازک از بیس ژل را روی ناخن ها بزنید و با قلم، لبه آزاد ناخن را ببندید. این کار مانع از ترک خوردن لاک ژل می شود. سپس دست را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید تا خشک شود.

6-سطح ناخن را مجددا چک نمایید و اگر حس می کنید که سطح صاف و یکدستی ایجاد نشده است، روی ناخن ها را مانند قبل لایه ای دیگر از بیس ژل بزنید تا نقاط مشکل دار از بین برود و سطحی صاف ایجاد شود. سپس برای خشک شدن بیس ژل، ناخن را داخل دستگاه UV-LED قرار دهید.

7-لایه ای لاک ژل با سرسوزن فاصله از ریشه روی ناخن ها بزنید و لبه آزاد ناخن را با قلم ببندید. ریشه ناخن را با قلم طراحی یا قلم لاک ژل پر نمایید. سپس ناخن ها را داخل دستگاه یو وی خشک نمایید.

در صورت تمایل می توانید این مرحله را دوبار تکرار نمایید تا هم رنگ لاک ژل مشخص تر شود و هم ضخامت آن بیشتر شود.

8-بعد از خشک شدن، با پد کلینزر نوچی لاک ژل را بگیرید.

9-در آخر یک لایه تاپ شاین ناخن بزنید و داخل دستگاه UV-LED خشک نمایید.


دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...